WYPOŻYCZ i DO DZIEŁA

Pielęgnacja trawnika

WeRtykulator

Wertykulator STIHL RL 540 to wydajny wertykulator spalinowy wyposażony w bardzo mocny silnik, zapewniający optymalną wentylację nawet najbardziej wymagającego trawnika. Zespół roboczy można wygodnie regulować do pożądanej głębokości za pomocą dźwigni w uchwycie urządzenia. Poprzez pionowe nacinanie darni, wertykulator pielęgnuje powierzchnię trawnika, dając mu dostęp do powietrza, wody i substancji odżywczych, dzięki którym trawa staje się gęstsza i intensywnie zielona. Wertykulacja usuwa z trawy chwasty, mech oraz obumarłe części roślin tworzące filc. Aby uzupełnić prawidłową pielęgnację trawnika, wystarczy przeprowadzić wertykulację dwa razy w roku – wiosną i jesienią.

Cena za dobę: 120 zł
Kaucja zwrotna: 200 zł
Grządki i rabaty

GLEBOGRYZARKA

Glebogryzarka STIHL MH 585 to wszechstronne narzędzie do pracy na średnich i dużych powierzchniach. Urządzenie jest wyjątkowo ergonomiczne, charakteryzuje się wysokim komfortem obsługi i wymaga małego nakładu siły, a duża moc pozwala na pracę nawet na trudnych podłożach. Spulchnianie gleby pod sadzenie warzyw i roślin ozdobnych, mieszanie nawozów, rozdrabnianie podłoża – to tylko niektóre z jej zastosowań.
Dzięki glebogryzarce Stihl praca w ogrodzie staje się znacznie łatwiejsza i efektywniejsza.

Cena za dobę: 150 zł
Kaucja zwrotna: 300 zł
Porządkowanie ogrodu

Rozdrabniacz

Spalinowy rozdrabniacz  STIHL GH 370 S jest idealnym rozwiązaniem jeśli potrzebujesz sprzętu do mobilnej, sprawnej i szybkiej redukcji odpadów ogrodowych. To mocne urządzenie pozwala na zrębkowanie gałęzi drzew i krzewów o średnicy do 4,5 cm, ściętych kwiatów, pozostałości z uprawy warzyw i owoców oraz liści, które można następnie wykorzystać jako materiał do kompostowania lub ściółkowania. Wydajność rozdrabniacza Stihl sprawia, że doskonale nadaje się on zarówno do ogrodów, jak i wycinek leśnych.

Cena za dobę: 150 zł
Kaucja zwrotna: 300 zł
Pielęgnacja żywopłotów

Nożyce DO ŻYWOPŁOTU

Profesjonalne nożyce spalinowe do żywopłotów STIHL HS 82 R z dwustronną listwą tnącą o długości 60 cm pozwalającą na cięcie w pionie i poziomie. Niewielka waga, niska wartość drgań oraz odpowiednia prędkość ostrzy sprawiają, że model ten szczególnie nadaje się do cięcia starych i zdrewniałych gałęzi o większej średnicy. Gwarantują nieograniczoną swobodę ruchu, a dzięki dużej rezerwie mocy stanowią doskonałą pomoc przy formowaniu
i pielęgnacyjnym cięciu dużych powierzchni żywopłotów w ogrodach, parkach i na terenach zielonych.

Cena za dobę: 100 zł
Kaucja zwrotna: 200 zł
Pielęgnacja żywopłotów

nożyce na wysięgniku

Akumulatorowe nożyce na wysięgniku STIHL HLA 85 stanowią doskonałą pomoc przy formowaniu oraz pielęgnacyjnym cięciu bardzo wysokich
i szerokich żywopłotów. Trzy poziomy mocy umożliwiają cichą, wydajną pracę niezależnie od rodzaju zastosowania. Możliwość przedłużenia 
do 3 metrów, zapewnia
 duży zasięg pozwalający na przycinanie żywopłotów znajdujących się za murem lub inną przeszkodą. Wychylna listwa tnąca regulowana w zakresie 145° gwarantuje, że idealnie dostosujesz je do cięcia w pionie, cięć ponad głową oraz w niewielkiej odległości od podłoża.
Nożyce akumulatorowe sprawdzą się idealnie na terenach wymagających zachowania ciszy.

Cena za dobę: 120 zł
Kaucja zwrotna: 200 zł
Nawiercanie podłoża

Świder

Spalinowy, mocny, dwuosobowy świder glebowy STIHL BT 360 nawierca otwory o średnicy do 40 cm. Nieodzowna pomoc w różnorodnych zadaniach, od sadzenia szpalerów drzew i krzewów, po budowę ogrodzeń oraz innych elementów architektury. Trwały świder szybko i z dużą mocą wwierca się w każdy rodzaj gleby. Polecamy do prac w szczególnie twardym, trudnym podłożu.

Cena za dobę: 150 zł
Kaucja zwrotna: 300 zł
Porządkowanie ogrodu

Dmuchawa

Spalinowa dmuchawa plecakowa STIHL BR 700 o dużej mocy, zapewnia wydajność działania. Wyposażona w komfortowy system nośny z szerokimi szelkami i regulowanym pasem biodrowym, umożliwiający wielogodzinną pracę. Dzięki dmuchawie szybko uporządkujecie Państwo ogród, teren budowy lub większe powierzchnie w przestrzeni publicznej i tereny zielone. Wszystkie śmieci, śnieg, skoszona trawa, ścięty żywopłot i oczywiście jesienne liście posprzątacie w ekspresowym tempie.

Cena za dobę: 100 zł
Kaucja zwrotna: 200 zł
Koszenie i wycinka

KOSA

Mocna kosa spalinowa STIHL FS 450 znajduje szeroki zakres zastosowań począwszy od koszenia twardych traw i zarośli na łąkach, poboczach i skarpach, aż po przerzedzanie młodników leśnych. Wysoki poziom niezawodności i wzorcowy komfort pracy umożliwiają efektywne wykorzystanie urządzenia.

Cena za dobę: 100 zł
Kaucja zwrotna: 200 zł
Wycinka i budowa

PILARKA

Legendarna pilarka łańcuchowa STIHL MS 260, jedna z najchętniej kupowanych pilarek na świecie. Znakomita pilarka spalinowa średniej klasy, ergonomiczna, oszczędna, przydatna do wszystkich prac – trzebieży, pielęgnacji drzewostanu, pozyskiwania drewna, cięcia drewna oraz do docinania drewna na budowie. Zaawansowane rozwiązania techniczne ułatwią pracę i czynią ją bezpieczniejszą.

Cena za dobę: 80 zł
Kaucja zwrotna: 200 zł