W lesie i ogrodzie

warto zaufać profesjonalistom

Naprawimy każdą markę i model

zaufaj profesjonalistom

Wypożycz i działaj sprawnie

sprzęt tylko najwyższej jakości

Profesjonalne usługi

ARBORYSTYCZNE

Wypożyczalnia

Odśwież trawnik, zaaranżuj grządki, posadź drzewa.

W ofercie naszej wypożyczalni znajdziecie Państwo szeroką gamę urządzeń najwyższej jakości, które usprawnią wszelkie działania związane z zakładaniem, utrzymywaniem oraz pielęgnacją ogrodu i lasu. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia, charakteryzują się niezawodnością i wydajnością. Poniżej prezentujemy cenniki oraz krótkie specyfikacje.

Weltykulator spalinowy

Cena za dobę: 80zł Kaucja zwrotna: 300zł

Zadbany trawnik. Wertykulator VIKING pielęgnuje powierzchnię trawnika, dając mu dostęp do powietrza, wody i substancji odżywczych, dzięki którym trawa staje się gęstsza i intensywnie zielona. Wertykulacja usuwa z trawy chwasty, mech oraz obumarłe części roślin tworzące filc. Darń jest nacinana pionowo, co umożliwia dobre napowietrzenie i dostarczenie substancji odżywczych i wody aż do korzeni.

Rozdrabniacz ogrodowy

Cena za dobę: 140zł Kaucja zwrotna: 800zł

Redukcja odpadów. Rozdrabnia wszystkie resztki roślinne: gałęzie drzew, krzewów, zielone i zdrewniałe części roślin. W ten sposób powstaje materiał biologiczny, z którego można wytworzyć kompost. Dzięki wydajności doskonale nadaje się do dużych ogrodów, wycinek leśnych oraz zastosowań profesjonalnych. Lej wsadowy umożliwia rozdrobnienie sporej ilości gałęzi, a szeroki zespół jezdny zapewnia wyjątkową stabilność.

Wiertnia glebowa

Cena za dobę: 120zł Kaucja zwrotna: 300zł

Zamiast szpadla. Mocna dwuosobowa wiertnia glebowa to doskonała pomoc w każdej sytuacji, od sadzenia drzew i krzewów, aż po budowę płotu. Trwały świder szybko i z dużą mocą wwierca się w każdy rodzaj gleby, nadaje się szczególnie do prac w twardym podłożu.

Dmuchawa plecakowa

Cena za dobę: 80zł Kaucja zwrotna: 300zł

Pomoc w porządkach. Dzięki dmuchawie szybko uporządkujecie Państwo teren wokół domu, jak również większe powierzchnie w przestrzeni publicznej. Wszystkie śmieci, skoszona trawa lub jesienne liście zostaną zebrane w ekspresowym tempie.

Glebogryzarka

Cena za dobę: 100zł Kaucja zwrotna: 300zł

Grządki i rabaty. Spulchnianie gleby, mieszanie nawozów, rozdrabnianie podłoża to tylko niektóre z zastosowań glebogryzarki VIKING. Dzięki niej praca jest znacznie łatwiejsza i efektywniejsza. Urządzenie jest wyjątkowo ergonomiczne, charakteryzuje się wysokim komfortem obsługi i wymaga małego nakładu siły.

Kosa spalinowa

Cena za dobę: 50zł Kaucja zwrotna: 200zł

Urządzenie do trzebieży. Mocny model kosy mechanicznej STIHL znajduje szeroki zakres zastosowań wśród amatorów i profesjonalistów – począwszy od koszenia twardej trawy i zarośli na łąkach, poboczach i skarpach aż po przerzedzanie młodników. Wysoki poziom niezawodności i wzorcowy komfort obsługi i pracy umożliwiają efektywne wykorzystanie tego urządzenia.

Pilarki spalinowe

Cena za dobę: 50zł Kaucja zwrotna: 200zł

Szybciej i sprawniej. Mocne pilarki profesjonalne STIHL pozwolą Państwu wykonać wszystkie zadania w lesie i przy pielęgnacji krajobrazu. Zaawansowane, profesjonalne rozwiązania techniczne i wyposażenie bezpieczeństwa STIHL ułatwiają i usprawniają pracę, a także czynią ją bezpieczniejszą.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną sprzętu i terminu.

Istnieje możliwość transportu urządzeń na życzenie klienta.

p

W wypożyczalni oferujemy wyłącznie sprzęt spalinowy.

h

Każdy klient przechodzi szkolenie z obsługi pożyczanego urządzenia.

Podane ceny dotyczą wynajmu dobowego.

32 212 69 99

509 421 961

limaserwis@gmail.com